UT RT MT & PT HT Oil Analysis Thermography Vibration Analysis WPS & WQT
.: Poya Gostar Moeoud Technical Inspection Co. Ltd. :.     TeleFax: +98 21 88846721     .:.     PostBox: 13145-978     .:.      pgm@poyagostar.com     .:.
 

 

 
آنالیز روغن

روغن نقش خنک کننده و روانسازي قطعات را بعهده دارد و در نتيجه، تجزيه و تحليل اطلاعات دريافت شده از روغن، ميتواند ديد روشن و جامعي را از شرايط قطعات داخل سيستم در اختيار قرار دهد. با استمرار اين تجزیه و تحلیل ميتوان قبل از پيشرفت و توسعه خرابي، اقدامات پيشگيرانه را انجام داد.

آنالیز روغن قابلیت بالایی را درتشخیص عیوب مکانیکی داشته و بعنوان ابزارمؤثری امکان بهینه سازی سیستمها و کنترلهای مختلف نظیر بررسی روند استهلاک ، کیفیت قطعات و مواد مصرفی و کیفیت تعمیرات را فراهم میسازد.

با بکارگیری برنامه های مراقبت وضعیت میتوان بطور جدی در جهت کاهش مصرف سوخت و انرژی؛ کاهش آلودگی محیط زیست و صرفه جوئیهای اقتصادی گام برداشت.

در اين روش با نمونه گيري از روغن دستگاه در حال كار و انجام انواع آزمايش های شيميايي، فيزيكي و فيزيكي شيميايي، از وضعیت سلامت دستگاه و سطح آلودگي روغن آگاه مي شويم. روش آناليز روغن در كليه دستگاه ها و ماشین آلات كه روغن عامل روانساز و جداكننده قـطـعـات متحرك را بـعهده دارد، قابل بهره گيري مي باشد.

اين روش جهت تشخيص به موقع عيوب موتورها، جعبه دنده ها، كمپرسورها، فن ها، پمپ ها، دمنده ها و سيستم هيدروليك و...  كاربرد دارد.

 

 

 
English ارتباط با ما تصاویر درباره ما صفحه اصلی

Copyright 2007 Poyagostar.com . All rights reserved.